Ząbki - Twoje idealne mieszkanie

2020-12-11

Szukasz usług architekta lub projektanta wnętrz? Przejrzyj naszą ofertę projektów mieszkań i domów w Warszawie

Wybór i zakup wymarzonego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu dla większości z nas. Dokonując tego wybory staramy się, aby lokal spełniał szereg różnych kryteriów. Wizualizujemy w głowie rozmaite rozwiązania. Jedni szukają lokum o dużej powierzchni – pragną zaś posiadać dużą rodzinę, inni z kolei – bardziej niezależni – celują w kawalerki. Jeżeli jesteś zainteresowanym własnym m w Ząbkach pomożemy Ci w tym trudnym procesie.

Ząbki – prężnie rozwijająca się część warszawskiej aglomeracji

Inwestycje mieszkaniowe zlokalizowane w mieście Ząbki, są z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko centrum Warszawy. Od centrum stolicy dzieli nas zaledwie 10 km, dystans ten można pokonać w 10 min Koleją Mazowiecką. Wraz z zasiedlaniem Ząbek przez osoby pracujące w Warszawie zmienią się także profil społeczny miasteczka. Nie jest to już jedynie senna ostoja dla starszych ludzi.

Deweloperzy w Ząbkach

Inwestycje mieszkaniowe koncentrują się w południowej części Ząbek. Wiele osób jest zadowolonych z  wyboru mieszkania na osiedlu Gajowa. Niektóre budynki tam zostają oddane przed czasem, więc możemy wcześniej się wprowadzić. Inwestorzy zdają się być bardzo solidni. W ich realizacjach nie widać różnicy w porównaniu do warszawskich odpowiedników. Widać za to różnicę w cenie – jest taniej!

Ząbki – miasto z tradycją

Ząbki były projektowane już przed wojną jako tzw. miasto-ogród. Domy jednorodzinne miały zostać skąpane w zieleni. W willach mieszkały bardzo znane i ważne osobistości. Chociaż wybitny, przedwojenny projekt nigdy nie został ukończony, to klimat dostojnych domów przy leciwych drzewach wciąż nadaje tonu dużej części miasta.

Zobacz nasze projekty architektów i projektantów dla Ząbek