Artykuły

Zycie bez samochodu na przykładzie Osiedla Wilno

Osiedle Wilno rośnie w oczach po środku niczego. Na granicy Warszawy, z dala od Centrum – można pomyśleć, że podstawą mieszkania tam jest posiadanie samochodu. Czy aby na pewno? Inwestor Osiedla Wilno postanowił na komunikację miejską.

Jakie cechy powinien mieć program do projektowania wnętrz online?

Program do projektowania wnętrz online jest bardzo ważnym narzędziem w pracy każdego projektanta. Dzięki niemu może znacząco przyśpieszyć swoją pracę, ale również w jasny sposób może pokazać swoich klientom swój zamysł na projekty mieszkań, które tworzy.

Dobre projekty wnętrz - każdy szczegół ma znaczenie

Prawie każdy człowiek na pewnym etapie życia zaczyna marzyć o własnym domu lub mieszkaniu. Takie bezpieczne schronienie jest niesamowitym pomocnikiem w walce z trudami codzienności. Jednak budynek nie zawsze oznacza "dom". Dom to coś więcej - to miejsce, w którym zawsze znajdzie się czas dla rodziny i bliskich osób; miejsce, które znaczy bardzo dużo.

Idealnie zaprojektowane mieszkanie

Aranżacja mieszkania jest niesamowicie istotna. Wynika to między innymi z tego, że spędza się tam niezwykle dużo czasu, a także nierzadko przyjmuje się gości. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby się atrakcyjnie prezentowało. Kolejną kluczową kwestię przy urządzaniu wnętrz stanowi oczywiście ich funkcjonalność. Dla wielu osób wystrój pomieszczeń jest jednak zbyt dużym wyzwaniem i proszą oni o pomoc profesjonalistów.

Kilka rad na temat aranżacji wnętrz

Zwróć uwagę na inspiracje stylistyczne w każdym aspekcie życia. Często używamy ich jako punktu wyjścia do rozmów z klientami, aby pomóc im zaprojektować wnętrza ich domów. Przypomnij sobie hotel, w którym się zatrzymałeś lub restaurację, w której jadłeś, która szczególnie przypadła ci do gustu. Być może było to minimalne wnętrze z Twojej podróży do Japonii lub klubowy bar w Nowym Jorku wyposażony w zużyte skórzane fotele.

^