Aranżacja wnętrz - co możemy dla Ciebie zrobić

2021-02-05

Szukasz usług architekta lub projektanta wnętrz? Przejdź do naszej oferty

Wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić

Zajmujemy się nadawaniem kształtu koncepcji architektonicznej, jak również wdrażamy do realizacji projekty budowlane i wykończeniowe w obrębie różnych branż. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i sięgamy po efektowne i funkcjonalne rozwiązania, starając się nade wszystko urzeczywistnić ich architektoniczne wyobrażenie o obiekcie. Otwarci na niekonwencjonalne zlecenia, podejmujemy się pracy nad mieszkaniami, apartamentami, domami jednorodzinnymi, budynkami wielorodzinnymi i użyteczności publicznej, prywatnymi biurami i obiektami usługowymi, a także aranżacją wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i biurowych.

Tworzymy budynki mieszkalne oraz komercyjne, służąc wsparciem w zakresie:

  • kreowania nowych przestrzeni,
  • adaptacji istniejących już obiektów (ich przebudowy i rozbudowy),
  • planowania zagospodarowania terenu,
  • inwentaryzacji,
  • nadzoru budowlanego,
  • doradztwa technicznego i wykończeniowego.

Wizualizacja koncepcji - nowoczesne spojrzenie w przyszłość

Dajemy naszym klientom możliwość świadomego spojrzenia w przyszłość własnego projektu, zestawienia wyobrażeń i oczekiwań z końcowym efektem, jeszcze zanim dojdzie do jego fizycznej realizacji. Tworzymy wizualizacje, pozwalające na identyfikację wątpliwości związanych z rzeczywistą odsłoną wstępnie zarysowanej koncepcji i wprowadzenie wszelkich niezbędnych zmian, jeszcze na etapie kreacji. Dzięki tej formie przedstawienia i prezentacji każdego projektu, nasi inwestorzy zyskują przewagę czasową, finansową, a w konsekwencji również w znacznie mniejszym stopniu narażeni są na ewentualne konsekwencje podjęcia niewłaściwej decyzji. Wizualizacje tworzone przez naszych specjalistów stanowią nowoczesną formę spojrzenia w przyszłość, naprawy niepopełnionych błędów i zgłoszenia do realizacji projektu, który niczym ich nie zaskoczy – ani na etapie budowy, ani wykończenia. Kreujemy niezwykłe przestrzenie odpowiadające oczekiwaniom naszych klientów, zwracając uwagę nawet na pozornie najmniej istotne detale. To daje nam przewagę ekonomiczną, użytkową i artystyczną, a tym samym pewność akceptacji projektu.

Jesteśmy pracownią, w której liczy się sztuka precyzyjnego tworzenia i wrażliwość wizualna – gdzie każdy projekt to osobny byt, niepowtarzalny, godny uwagi i wart wielogodzinnego zaangażowania. Zdecydowanych na współpracę klientów zapraszamy do pojmowania nowoczesnej architektury, od projektu po jego sumienne wykonanie, jako sztuki funkcjonalnej – koncepcyjnie zaskakującej, wizualnie niepowtarzalnej, silnie oddziałującej na zmysły i nieobojętnej na indywidualne potrzeby użytkowników.

Nowa rola architektury

W naszej ofercie znajdują się różnorodne koncepcje, oparte na eksperymentach z układem form i kształtowaną z ich pomocą atmosferą. Dążymy do tego, by realizacja wspomnianych koncepcji – tracąc dawne, tradycyjne cechy strukturalne na rzecz artystycznych, stabilnych formacji – poruszała odbiorcę i wyzwalała emocje.

Proponowane przez nas obiekty architektoniczne oferują użytkownikom coś więcej, niż ściśle rozplanowane układy przestrzenne. Pozwalają na zmianę perspektywy i postrzegania roli pomieszczeń, gwarantując jednocześnie niezastąpione wrażenia funkcjonalne, w tym również akustyczne i świetlne. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie i wyczucie stylu zespalamy oryginalność oraz reprezentatywność, wyrafinowanie i wrażliwość, równoważymy oczekiwaną przytulność i wizualnie efektowną surowość, dążąc do wykonania kompleksowego projektu budynku.

"Budynek jest swojego rodzaju ciałem, złożonym, jak wszystkie inne ciała, z kształtu i materii; z tych pierwszy jest tworzony pomysłowością człowieka, a materia jest brana z natury. Temu potrzebny jest rozum i myśl, drugim przygotowanie i wybór."

L. B. Alberti

Między artystyczną ekspresją a ścisłym porządkiem formy

Estetyka współczesnej architektury stanowi dowód ponadczasowej zależności idei i formy. Wspomniana idea, leżąca u podstaw projektowania jako źródło koncepcji, sprawia, że tworzenie w myśl jej wartości rzeczy fizycznej nabiera nowego wymiaru – emocjonalnego (zmysłowego, estetycznego), a jednocześnie użytkowego. Rolą architekta jest zrównoważenie emocjonalności i funkcjonalności, z jednej strony sprawując kontrolę nad postępem projektu, z drugiej zaś pozwalając kształtującej się koncepcji na wolną ekspresję.

Idea inwestora i wizja architekta to jądro koncepcji. Ta zaś stanowi swoistą bramę do realizacji. Sztuka architektury opiera się więc na kilku nierozdzielnych procesach – wyrażeniu idei, stworzeniu koncepcji, wizualizacji jej wielowątkowości i nadaniu ostatecznej formy. Balansując pomiędzy artystyczną ekspresją a ścisłym uporządkowaniem, nadajemy kształt rzeczy pomysłom naszych klientów. Otwarci na nowoczesność, zmienność trendów i wielokierunkowość rzeczywistości kulturowej, łączymy wyobrażenie i nadany mu obraz w harmonijną całość. Tworząc unikatowe projekty przywiązujemy wielką wagę do zachowania równowagi i budowania relacji pomiędzy zamysłem, a elementami jego realizacji. Kreujemy przestrzenie, którym daleko do uniwersalności, skupiając się na indywidualnych potrzebach naszych klientów.

Świat współczesnej architektury widzimy jako dynamiczny obraz autonomii ludzkich potrzeb. Dlatego też, od zarysu aż po gotowy obiekt budowlany staramy się zachować otwartość, wielokierunkowość, a jednocześnie głęboki racjonalizm. Dzięki takiemu podejściu kreujemy przestrzenie nowoczesne, oryginalne, ale sumiennie wyważone – do podziwiania, do doświadczania, w sam raz do życia.

Przekraczamy oczekiwania, urzeczywistniamy marzenia

Uważnie wsłuchujemy się w głos oczekiwań naszych klientów. Uważnie i skrupulatnie badamy ich potrzeby, weryfikujemy ich zasadność, przedstawiamy najlepszą koncepcję dla całokształtu zamysłu. Projekt tworzymy wspólnie, na każdym etapie angażując inwestorów. Podczas współpracy z nami nie tylko spoglądają oni świeższym okiem na własne wyobrażenie, ale i otwierają się na innowacyjne rozwiązania, jakich istnienia nie podejrzewali. Gwarantujemy im wyczerpującą prezentację w formie wizualizacji, dając czas do namysłu i stworzenia projektu zmian. Uczestniczymy w tworzeniu planu obiektu, realizujemy projekty budowlane i wykonawcze, dbając by przestrzeń, jaką otrzymują nasi klienci funkcjonalnie i wizualnie wyprzedzała ich najśmielsze oczekiwania o krok.

Zatrudniamy najlepszych projektantów wnętrz i architektów. Przejrzyj naszą ofertę